49-100 Niemodlin, ul. Opolska 54   Jak dojechać
Tel.: +48 77 460 83 05    Fax: +48 77 460 86 05

ZADZWOŃ

<span>Dowiedz się więcej</span> O nas

Dowiedz się więcej O nas

Centrum Hotelowe KADAR znajduje się w miejscowości Niemodlin przy drodze krajowej nr 46, 3 kilometry od zjazdu nr 219 z autostrady A4 w kierunku Nysy.

Centrum Hotelowe KADAR jest to zespół dwóch obiektów hotelowych:

  • Motelu o standardzie **
  • Hotelu o standardzie ***

Oba obiekty hotelarskie stanowią jeden kompleks połączony wspólnym holem z recepcją.

Wszystkie sale są klimatyzowane. We wszystkich salach i pokojach hotelowych istnieje możliwość odbioru internetu bezprzewodowego.

Posiadamy sprzęt audiowizualny dla organizatorów szkoleń i konferencji.

Przygotowani jesteśmy do obsługi zorganizowanych grup turystycznych i obsługi wycieczek autobusowych. Dla stałych klientów, grup zorganizowanych i biur podróży udzielamy korzystnych rabatów na usługi hotelowe i gastronomiczne.

Specjalizujemy się w organizacji imprez bankietowych i wesel. Dla grup zorganizowanych negocjujemy warunki pobytu.

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy integracyjne w plenerze połączone z różnego rodzaju rozrywkami.

Przed Motelem i Hotelem DOMINO znajduje się duży utwardzony i monitorowany parking dla 60 samochodów osobowych i 2 stanowiska autobusowe.

 


Łącznie Motel i Hotel DOMINO posiadają prawie 100 miejsc noclegowych o różnym standardzie, który zaspokoi wymagania wszystkich klientów.

Dogodny dojazd, przestronny parking, wygodne pokoje, obsługa na najwyższym poziomie, a przede wszystkim wspaniała kuchnia sprawią, że każde spędzone u nas chwile będą Państwo mile wspominać.

Poza miejscami noclegowymi zachęcamy Państwa do skorzystania z usług gastronomicznych oraz z zaplecza konferencyjno-bankietowego.

Nasze sale to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez, m.in. wesel, chrzcin, komunii, studniówek, przyjęć rodzinnych jak również konferencji, szkoleń, spotkań i imprez firmowych oraz biznesowych.

Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, podobnie jak grupy zorganizowane i organizatorzy imprez towarzysko-biznesowych.

Wychodząc naprzeciw wszelakim potrzebom naszych Klientów oferujemy usługi dodatkowe:

  • możliwość dostawienia w pokoju łóżeczka dla dziecka,
  • możliwość noclegu ze zwierzętami domowymi.